Mobil: 0944319923, e-mail: info@pansy.sk

Alba Botanica

Zoznam produktov podľa výrobcu: Alba Botanica

Táto značka vznikla v roku 1979 a jej cieľ je prostý. Robiť krásu:) V snahe podporiť túto víziu vytvorila Alba líniu živých produktov milujúcich telo, ktoré vyživujú pokožku, vlasy a samozrejme aj dušu:)Skupina produktov spoločnosti Alba Botanica sa venuje výrobe vysoko kvalitných 100% vegetariánskych výrobkov, ktoré vynikajú rastlinnými prísadami. S cieľom pomôcť ženám vyzerať pekne na vonkajšej strane a cítiť sa krásne vo vnútri, Alba Botanica starostlivo vyberá z poľa na finálne výrobky na svojich regáloch.


Krásne znamená udržať Zem zdravú a šťastnú. Alba Botanica oceňuje dôležitosť dobrých správcov prírodných zdrojov; Robia krásu tým, že znižujú svoju environmentálnu stopu, kedykoľvek môžu. Veria, že udržiavajú svojich priateľov blízko, vrátane chlpatého druhu. To je dôvod, prečo Alba Botanica nikdy netestuje svoje produkty, ani žiadne zložky, ktoré sa v nich používajú, na zvieratách. Alba Botanica je na misii "urobiť krásne", aby vytvorila živé produkty, ktoré zaobchádzajú so Zemou a všetkými jej obyvateľmi, ako aj s našimi telami.

Produkty Alba Botanica sa neustále vyvíjajú spolu so zdravím, krásou a vedomosťami o zložkách a trendmi, s každým rokom prináša množstvo zaujímavých nových produktov.


Viac
na stranu
Zobraziť 1 - 16 z 29 položiek
na stranu
Zobraziť 1 - 16 z 29 položiek
Čakajte prosím...