Mobil: 0944319923, e-mail: info@pansy.sk

Living Nature

Zoznam produktov podľa výrobcu: Living Nature

Living Nature je novozélandská spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti starostlivosti o pleť a pokožku už od roku 1987. V súčasnosti je aktívna v 14 štátoch sveta, a popri krajinách ako sú Veľká Británia, USA, Kanada, Singapur, Malajzia, Thajsko či Rusko, táto značka prichádza aj na Slovensko. 

Living Nature je novozélandská spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti starostlivosti o pleť a pokožku už od roku 1987. V súčasnosti je aktívna v 14 štátoch sveta, a popri krajinách ako sú Veľká Británia, USA, Kanada, Singapur, Malajzia, Thajsko či Rusko, táto značka prichádza aj na Slovensko. Living Nature Slovakia je oficiálny a výhradný distribútor týchto kozmetických prípravkov pre Slovenskú republiku.


Sortiment Living Nature tvorí vyše stovka výrobkov, ktoré sú osvedčené a efektívne v starostlivosti o pleť a pokožku; vyrobené z čisto prírodných materiálov, čo sa prejavuje na ich kvalite a účinkoch. Sú tiež certifikované nemeckou spoločnosťou BDIH.


Medzi hlavné zložky používané pri výrobe kozmetických prípravkov spoločnosti Living Nature patrí olej z Manuky, ktorý vďaka svojim antibakteriálnym a protizápalovým účinkom podráždenú pokožku upokojuje. Ďalej je to ľanový gél Harakeke, ktorý pokožku hydratuje a ošetruje a mydlo Kumerahou, ktoré vynikajúco čistí pleť. Naše prípravky tiež obsahujú výťažky a oleje z morských rias a iných rastlín s blahodarnými účinkami pre vašu pokožku.


Geograficky izolovaný Nový Zéland vytvoril za 80 miliónov rokov unikátne prírodné prostredie. Vyše 80% prirodzene sa vyskytujúcich rastlín je pôvodných a množstvo z nich sa vyznačuje pozoruhodnými bioaktívnymi vlastnosťami. Najúčinnejšie zložky kozmetiky Living Nature pochádzajú práve z týchto unikátnych rastlín.


Podliehame najprísnejším normám, ktoré pre certifikovanú prírodnú kozmetiku existujú. Tieto normy sa vzťahujú na kvalitu a čistotu surovín, sledujú, či je výroba kozmetiky šetrná k životnému prostrediu, všímajú si spôsob a metódu balenia, vyhodnocujú obsah prírodných zložiek a sociálnu zodpovednosť spoločnosti. Naše receptúry sú založené na unikátnych metódach prírodného konzervovania bez alkoholu a petrochemických substancií.

Viac
Zobraziť 1 - 2 z 2 položiek
Zobraziť 1 - 2 z 2 položiek
Čakajte prosím...