Mobil: 0944319923, e-mail: info@pansy.sk

Jarné prebudenie

Jarné prebudenie

Jarné prebudenie

Jar je už tu, dni sú konečne plné slnečných lúčov, opäť máme viac energie a chuti do života. Lenže naše telo je stále unavené. Treba ho povzbudiť. Vybrala som pár produktov, ktoré sú skvelé životabudiče a pomôžu našej pokožke.

Maska na vlasy

Poznáte to, len čo opustíte teplo svojho domova, vlasy sú ako vymenené. Môžte stáť pred zrkadlom aj 4 hodiny, no zima si s nimi aj tak robí čo chce. Sú vysušené a bez lesku. Doprajte im 2 krát týždenne vlasový zábal alebo kvalitnú masku. Odporúčam Montagne jeunesse. Tieto masky vyživia vlasy, zanechajú ich lesklé a plné života a za skvelé ceny.

Soľ do kúpeľa

Samozrejme aj tu si treba dobre pozrieť zloženie. Kvalitná soľ obsahuje minerály a vitamíny, ktoré odplavia toxíny z tela a samozrejme zanechajú pokožku zdravú a hydratovanú. Nie je nič lepšie ako si po ťažkom dni dopriať takýto výživný kúpeľ. Ja odporúčam Americký bentonitový íl. Je vhodný na celé telo. Dokonca aj na vlasy. Stačí ho pridať do kúpeľa a vitamínová bomba je na svete :)

Rozjasnovač

Ak vaša pleť vyzerá unavene alebo vy sama sa cítite unavená, nepoužívajte makeup. Kvôli nemu budete vyzerať ešte viac unavená. Stačí použiť púder alebo bb cream a rozjasňovač. To oživí váš vzhľad a už nebudete pôsobiť unavene :) Na našej stránke sú rôzne druhy takže si každý príde na svoje:)

Farebné očné tiene

Jar je celá o farbách. Kvitnú stromy, kvety, tak prečo by ste nemohli rozkvitnúť aj vy?:) Vhodná kombinácia očných tieňov môže byť aj doplnok k jarnému outfitu :) Je už len na vás akú farbu očných tieňov zvolíte. Nakombinujte svoje líčenie s pomocou našich paletiek :)

Hydratačný krém

No samozrejme na krém nesmieme nikdy zabudnúť. Zvoľte si podľa toho, aký typ pleti máte. To je veľmi dôležité. Suchá pokožka vie byť veľmi napätá a potom sa cítime nepríjemne. Kvalitný hydratačný krém ju hydratuje a dodá jej potrebný lesk a živiny. Odporúčam značku Living Nature. 

Balzám na pery

Je už len na vás či zvolíte balzám s príchuťou alebo bez, balzám farebná alebo bezfarebný:) U nás si každá príde na svoje:) Suché pery nevyzerajú dobre. Keď starostlivosť o ne zanedbáte privodíte si nepekné problémy. Zostanú popraskané a veľmi bolestivé. Rúž na suchých popraskaných perách vyzerá príšerne. 

Na záver výrok od slávnej krásky : „Neexistujú škaredé ženy - sú len ženy zanedbané.“
– Coco Chanel


 

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Čakajte prosím...